Untitled Document

Adres

Özel Buhara Hastahanesi Palandöken Kavşağı Atatürk Blv. No:3
Palandöken / Erzurum

SAÇ MEZOTERAPİSİ

Saç Mezoterapisi Nedir?


Saç mezoterapisinin amacı hangi nedenle olursa olsun saç dökülmelerine son vermek ve saçlarda canlanmayı daha parlak görünümü sağlamaktır.

Saç mezoterapisi saçlı deriye uygulanıp tamamen saçsız, dökülmüş bölgede uygulanamaz. Mezoterapi saç köklerinin daha sağlıklı ve yaşam boyu sürecek saç telleri oluşturabilmesi için saçın ihtiyacı olan maddelerin doğrudan saçlı deri içine nüfusunu sağlayarak, saç köklerini daha aktif hele getirilir. Saçlarda dökülmeyi önlemek saçları korumak ve daha sık hale getirmek için uygulanır. Saç mezoterapisi içinde bulunan maddeler saç köklerinin besler, içeriğinde vitamin mineral ve anti oksidan barındırır. Mevsimsel saç dökülmesi, strese bağlı saç dökülmesi, saçlarını daha canlı ve gür hale getirmek isteyenler bu yöntemi rahatlıkla kullanabilir. Mezoterapi sayesinde saça sunulan faydalı maddelerle saçlar daha hacimli ve daha parlak bir görünüm kazanır. Saç mezoterapisi ile saç köklerinde kan dolaşımı sağlanır.

Belli periyodlarla saçlı deriye uygulanan Paris Saç Mezoterapisi’nde özel Mezoterapi İğnesi ve özel ilaç karışımları ile uygulama yapılmaktadır. Seansları haftalık, on beşer günlük ve aylık periyodlarla yapılır.Untitled Document